48 25 757 51 10
  • pl
  • en
  • de
  • ru
  • it

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się urządzaniem zarówno prywatnych ogrodów jak terenów zielonych w miejscach publicznych. Realizowane są także autorskie projekty architektów zieleni w zakresie drewnianych pergol, płotów, donic. Przedsiębiorstwa budowlane zaopatrują się u nas w drewniane elementy konstrukcyjne, donice na osiedla, certyfikowane place zabaw oraz wyposażenie parkowe takie jak drewniane meble ogrodowe czy altany. Wyroby toczone takie jak drewniane palisady, obrzeża, kołki do drzewek kupowane są przez firmy drogowe oraz budowlane zajmujące się budową mostów, wałów, umocnień linii brzegowych.

Sprzedaż hurtowa wyrobów drewnianych ZPD to przede wszystkim zaopatrzenie takich punktów sprzedaży jak sklepy i centra ogrodnicze, składy budowlane i wszelkie punkty sprzedaży wyrobów z drewna. Zapewniany jest szybki transport towaru. Nieodłącznym fragmentem oferty każdego dobrego centrum ogrodniczego oprócz roślin jest także architektura ogrodowa drewniana.

Placówki oświaty, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy deweloperskie zamawiają u nas certyfikowane place zabaw oraz wyposażenie miejsc rekreacji na świeżym powietrzu. Firma ZPD ma wieloletnie doświadczenie w montażu placów zabaw na terenie całej Polski. Często wraz z placem zabaw montowane są także altany drewniane, meble ogrodowe oraz mniejsze zabawki takie jak huśtawki czy bujaki na sprężynie.