48 25 757 51 10
  • pl
  • en
  • de
  • ru
  • it

Montaż

Większe wyroby drewniane z naszej oferty, z racji swojej wielkości muszą być dostarczane do odbiorcy w elementach i tam montowane. Przykładem są domki narzędziowe, domki letniskowe, altany, place zabaw czy huśtawki. Usługa taka połączona jest z reguły z dostawą wyrobu. Po uzgodnieniu szczegółów (np. przygotowanie terenu, data oraz godzina dostawy) nasi pracownicy szybko i fachowo zmontują produkt w wybranym miejscu. Duże doświadczenie oraz wyposażenie w odpowiedni sprzęt i narzędzia gwarantują odpowiednią jakość, fachowość i szybkość montażu. Montaż placu zabaw wymaga wstępnego wypoziomowania gruntu oraz usunięcia trwałych przeszkód w postaci drzew, krzewów, krawężników itp. Najbardziej nautralną nawierzchnią jest piach, to dobra baza do zastosowania np nawierzchni bitumicznej. Piach może także pozostać jako nawierzchnia bezpieczna.

Nawierzchnia placu zabaw może także pozostać trawiasta. Następnie po zakończonym przez nas montażu określone w projekcie strefy bezpieczeństwa powinny zostać wysypane piaskiem.

Pod ten plac zabaw wydzielony został specjalny teren. Po montażu wysypano piasek oraz wypoziomowano. Grubość warstwy piasku wynosi ok 30cm. Na zdjęciu widać także nowy wzór kotwy montażowej.