48 25 757 51 10
  • pl
  • en
  • de
  • ru
  • it

O nas

Firma „ZPD” Edmund Marczak od ponad dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją estetycznych i użytecznych artykułów z drewna do ogrodu. Oferujemy m.in.: altany ogrodowe, huśtawki drewniane, meble ogrodowe drewniane, place zabaw, mostki, kantówki, palisady, płoty drewniane, rollbordery, domki ogrodowe drewniane, donice drewniane, sztachety i budy dla psów. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam oferować wyroby wysokiej jakości, zdolne zadowolić najbardziej wymagających klientów. Równie ważne przy produkcji są nowe technologie, np ciśnieniowa impregnacja wyrobów gotowych, komputerowy system segregacji i manipulacji drewna oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników.  

Stawiamy na jakość!

Słowem – wszystko to, na czym opiera się architektura drewniana ogrodu. Skupiamy się na sprzedaży zaprojektowanych przez nas produktów, lecz wykonujemy także nietypowe zamówienia naszych klientów. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży, gdzie znajduje się również ekspozycja wyrobów. Czekamy na Państwa!

Wszyscy nasi odbiorcy, min. sklepy i centra ogrodnicze, architekci krajobrazu, firmy budowlane i zajmujące się zielenią miejską oraz odbiorcy indywidualni, mogą liczyć na w pełni profesjonalnie przygotowany i terminowo dostarczony produkt. Oprócz produkcji seryjnej i wyrobów katalogowych, realizujemy zamówienia indywidualne i nietypowe. W punkcie sprzedaży, znajdą Państwo ekspozycję wyrobów. Nasi sprzedawcy z chęcią podpowiedzą jak można ciekawie i estetycznie zagospodarować ogród, taras czy teren wokół firmy.